Dewalt Teknik Servis

Dewalt ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dewalt Teknik Servisi


Dewalt Servis Arıza Kayıt

Artvin Burdur Hatay Osmaniye


DEWALT 1924'den itibaren çeşitli iş sektörlerine profesyonel işgücü çözümleri tasarlamaya ve optimize etmeye devam ediyor. Çim biçme makinelerinden basınçlı yıkama makinesine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi olan markaya DEWALT süpürge servisi hizmetlerimizle katkıda bulunuyoruz. Elektrikli süpürgelerden, zemin parlatma makinesine, basınçlı yıkama makinesinden yağ temizleme ekipmanlarına kadar DEWALT endüstriyel temizlik makinelerinin tüm teknik ve performans özelliklerine hâkimiz. Kullanıcı memnuniyetine verdiğimiz ortak önem ile çalışıyor, endüstriyel temizlik makineleri tamiri ve bakımı için DEWALT servisi deneyim ve teknik bilgi birikimimize güveniyoruz!


DEWALT Profesyonel Elektrikli Süpürge Arıza Nedenleri


Zemin temizleme makinesi, sanayi tipi süpürge veya endüstriyel temizlik makinesi adı altında birçok farklı model mevcuttur. Ev tipi süpürge çeşitlerinden farklı olarak, ticari ve hizmet binalarının geniş alan temizliği ihtiyacı için daha güçlü ve hızlı temizlik ekipmanları kullanılır. Bu tip süpürgeler, ince tozdan daha büyük döküntülere kadar hemen her şeyi süpürmek, temizlemek ve hijyen sağlamak için mükemmel çalışırlar. İhmal edilen temizlik ve bakım, yanlış kullanım, kazalar, asidik ortama maruz bırakma gibi etkenler, arıza nedeni olabilir.


En Yakın DEWALT Teknik Servisi


Sektördeki 25 yılı aşkın tecrübemiz ve kalifiye DEWALT Teknik Servisi ekibimiz ile ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Türkiye'de nerede olursanız olun, tüm profesyonel temizlik makinesi çeşitleri için DEWALT özel servisi müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Her bir müşterimizin benzersiz olduğunu kabul eden bir hizmet anlayışı benimsedik, bu yüzden sadece hızlı tamir çözümü sunmuyoruz, hizmette mükemmellik ile güvenilir bir ortaklık sunuyoruz.


Esnek zaman dilimli DEWALT bakım programlarımız, optimize edilmiş performans sonuçları ile profesyonel temizlik makinelerinizin en iyi koşullarda çalışmaya devam etmesini sağlar. Servis seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya işletmeniz için özel bir servis çözümü hakkında görüşmek için bizi hemen arayın! 


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin