Doğsan Teknik Servis

Doğsan Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Doğsan Teknik Servisi


Doğsan Servis Arıza Kayıt

Bilecik İzmir Karaman Kastamonu


Ev ve iş yerlerimizde yer açtığımız kombi, klima ve kazan gibi ürün seçimleri ısınma işlevinde etkili olan tercihlerdir. Mevsim şartlarına göre ısınma ve soğurtmanın elde edilmesinde tercih edilecek olan klima seçiminizde Doğsan markasının kalitesine yer açarken aynı zamanda markanın kombi ve kazan gibi ürün gruplarına da ihtiyacınıza göre yer verebilirsiniz.


Doğsan markasına sahip olan ürün seçimleriniz sonrasında bakım hizmeti ya da yaşanan arıza onarımı için ise Doğsan servisi hizmetini alabilirsiniz. Doğsan teknik servisi hizmetini alarak ürün performansını olumlu yönde etkileyecek olan seçime yer açmanız mümkün olur.


Doğsan Ürünleri Neden Arızalanır?


Doğsan markasına sahip olan kombi, kazan ve klima gibi ürün listesinde yer alan seçimler periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu bakım detayına yer vermemek ürünün kısa süre içinde arızalanmasına etki ederken aynı zamanda sıkıntılı bir çalışma sunabilir. Çözümünde ise Doğsan özel servisi hizmetinden destek alabilirsiniz.


Doğsan klima arızalarında sesli çalışma, ikaz ışığının yanması, soğutmama ya da ısıtmama sorunları yaşanabilir. Bu sorunların çözümünde Doğsan klima servisi hizmetini alarak hem bakım hem de onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Doğsan kombi bakımlarında ya da yaşanan ateşleme, ısıtmama gibi sorunların çözümünde Doğsan kombi servisi hizmetini alarak konusunda uzman kişilerden destek almanın avantajını elde edebilirsiniz.


Düzenli bakıma ihtiyaç duyan Doğsan kazanlarında yaşanabilecek olan arızalar ya da bakım işlemi için Doğsan kazan servisi hizmetini almanız önerilir.


Doğsan Ürün Arızasında Teknik Servis Hizmeti


Doğsan ürün arızalarında konusunda uzman olan teknik servisten destek almanız sorunun kısa sürede belirlenerek çözümün üretilmesi yönünden avantaj sunar. Bunun yanı sıra ürün parça değişimlerinde orijinal tercihe yer açılması ise ürün performansının da artmasına etki edecektir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin