Ebara Teknik Servis

Ebara ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ebara Teknik Servisi


Ebara Servis Arıza Kayıt

Bayburt Erzurum Manisa Uşak


1912 yılında pompa üreticisi olarak kurulan EBARA Grubu, Santrifüjü fan, soğutma grupları, çevre tesisleri ve makine endüstrisi alanlarında faaliyet gösteren geniş bir iş hacmine sahiptir. Sump Pompa Teknolojisi ve Pazarlama San. Tic. A.Ş, Japon merkezli Ebara Corporation firmasının Türkiye distribütörüdür. EBARA servisi olarak hizmet verilen ürün grupları arasında; pompalar, kompresörler ve türbinler, soğutma ekipmanları, soğutma kulesi, santrifüjlü pompalar ve kuru vakum pompaları gelir.


EBARA Hidrofor Pompa Geç Çalışma Sorunu


Çoğu elektronik kontrolörde, pompa başlamadan önce boşaltılması gereken küçük bir iç su deposu vardır, bu su hacmi 20 ml kadar veya daha az olabilir. Sızdıran bir bağlantı parçanız veya borunuz varsa ve dakikada 15 damla hızında su sızıyorsa, pompanın çalışması yaklaşık 20 dakika sürer. Netice olarak pompanız geç çalışır ve bunu çözmek için EBARA hidrofor servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Pompanızın verimliliğini artırmak ve kullanım ömrünü uzatmak için EBARA teknik servisi periyodik bakımı planlamanız önerilir.


EBARA Hidrofor Pompa Sızıntı Sorunları


Ev tipi hidrofor pompaları, boru tesisatındaki basınç düştüğünde çalışmaya başlamak üzere tasarlanmıştır, genellikle bunun nedeni bir musluğu açmanız, bulaşık makinesini çalıştırmanız ya da başka bir çıkış olabilir. EBARA pompa servisi için pompa sorunları, genellikle sistemdeki bir sızıntıdan kaynaklanır. Aşırı basınç valfi, dâhili bir borudaki bir pim deliği veya başka bir sızıntı olabilir. Sızıntı var mı, yoksa pompa mı arızalı? Bunu bulmanın yolu basitçe pompanın çıkış tarafındaki izolasyon vanasını kapatmaktır, eğer pompa durursa, sorun boru tesisatında bir yerdeki sızıntıdır.


Hidrofor pompanızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde EBARA özel servisi olarak, beklediğiniz güvenilirlikle mümkün olan en hızlı şekilde sonucu almanızı amaçlarız. Sisteminizi onarabilir, yeniden tasarlayabilir veya hidrofor kapasitesini yükseltebiliriz. 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile her onarımın veya bakımın kalitesine kefiliz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin