Henry Teknik Servis

Henry ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Henry Teknik Servisi


Henry Servis Arıza Kayıt

Aksaray Bayburt Kayseri Kütahya


Numatic İnternational, büro tipi ve sanayi tipi süpürgeler, yer yıkama makineleri ve vakum makineleri üretiminde dünyaca tanınan bir İngiliz markasıdır. Firmanın, Henry ismiyle tanınan kuru sistem temizlik ürünleri, sevimli yüzleri ve gelişmiş teknik özellikleri ile diğer süpürgelerden ayrılıyor. Henry ürün gruplarında yer alan büro tipi ve sanayi tipi süpürme ürünleri, gelişmiş filtrasyon özelliği sunan endüstriyel toz toplama ürünleri, zemin yıkama ürünleri ile ilgili bakım ve onarım işlemleri, Henry teknik servisi hizmeti kapsamında yer alır.


Henry Ürünleri Nerelerde Kullanılır


Numatic İnternational firması, bürolar ve konutlar için ürettikleri kuru sistem temizlik ürünlerinin yanı sıra, daha büyük mekânlar, fabrika ve imalathaneler ile sokak temizliği için de geliştirilmiş ürünleri satışa sunuyor. Henry ürünleri, evcil hayvan sahibi olanlar, tekstil atölyeleri, inşaatlar, pet shoplar ve akla gelebilecek her türlü mekânın temizlik gereksinimlerini karşılayacak donanımlara sahip.


Henry Özel Servis Gereksinimi Neden Oluşur


Henry süpürgeler, farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak değişen hacim, donanım elemanları ve özelliklerden oluşur. Henry servisi hizmeti ile tüm ürünlerin bakım ve onarım gereksinimlerine yönelik işlemler yapılmaktadır.


Henry temizlik sistemi ürünlerinde bulunan toz torbalarının düzenli aralıklarla değiştirilmesi gereklidir. Düzenli olarak değiştirilmeyen torbalarda doluluk sebebiyle problemler yaşanabilir. Süpürgede kullanılan başlıklar ve borularla ilgili yaşanan problemler, şarj cihazlarında görülen arızalar ve filtre problemleri ile ilgili şikâyetler, Henry süpürge servisi hizmeti ile çözüme kavuşturulur.


Henry ürün gamı içerisinde yer alan tüm ürünler, mekânların temizlik gereksinimlerine uygun biçimde kullanılmalıdır. Her türlü temizliğe uygun aksesuarlarıyla birlikte satışa sunulan bu ürünler de doğru aksesuarın kullanılmaması neticesinde yaşanan problemler Henry özel servisi hizmeti ile çözülmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin