LG Teknik Servis

LG ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


LG Teknik Servisi


LG Servis Arıza Kayıt

Bursa Giresun Trabzon Van


LG, 1947'de Koo In-Hwoii tarafından Lucky-Goldstar olarak yaratıldı, 1958 yılında GoldStar olarak kuruldu. 1995'te LG markası olana kadar, radyo ve TV gibi pek çok ev aleti üreterek edindiği teknolojik uzmanlık sayesinde ileri dijital çağın yolunu açtı. Vizyoner şirket, tüketici elektroniği, ev aletleri ve mobil iletişim alanlarında ilklere imzasını attı. Tüketicilerinin yaşam kalitesini iyileştirmeyi ilke edinen LG, şu anda en popüler markalardan biri olarak tüketici beklentilerinin üzerinde ürünler geliştiriyor.


LG Servisi olarak biz de bu topluluğun bir hizmet halkası olmaktan onur duyuyor, LG teknolojisinin hızlı geçişlerine entegre bir organizasyon sunarak kullanıcı memnuniyetine katkıda bulunuyoruz. Tüm LG beyaz eşya, TV, süpürge ve klima cihazları için mekanik becerilerden daha fazlasına sahip LG Teknik servisi personelimiz ile mükemmel hizmet kalitesi sunuyoruz.


En Yakın LG Beyaz Eşya Servisi


LG beyaz eşya ürün yelpazesi; buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, pişirme cihazları, elektrikli süpürgeler, ankastre aletler, klima cihazları, hava temizleyicileri, nem alıcılar ve daha fazlasını içerir. LG, göreceli en iyi ev cihazları üreticisidir, fakat hemen her gün çalışan beyaz eşyalar, herhangi bir nedenle ve herhangi bir zaman arızalanabilir. Bir cihazın, bir makinenin çalışmadığı her gün aksayacak rutininiz anlamına gelir. LG Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizden en kısa sürede yararlanabilmeniz için geniş bir organizasyon ağına sahiptir.


Beyaz eşyalarınızda meydana gelen sorunları tespit etmek ve etkili onarımlar sağlamak için detaylı bir sorun giderme işlemi gerçekleştireceğimize güvenebilirsiniz. LG Beyaz Eşya Servisi alt birimlerimizde; LG Süpürge Servisi, LG Buzdolabı Servisi, LG Çamaşır Makinesi Servisi, LG Bulaşık Makinesi Servisi, LG Pişirme Cihazları Servisi, LG Ankastre Servisi profesyonellerimiz, ilgili cihazınız için en iyi tamir ve bakım çözümleri getirecektir.


Proaktif LG TV Servisi


Görüntü teknolojilerinde çok hızlı gelişmeler yaşanırken bir TV tamir servisinden beklenen teknik bilgiye hemen adapte olabilmesidir. Bu nedenle yeni bir TV sistemi henüz tüketiciler arasında yaygınlaşmadan potansiyel arızalar için LG TV Servisi teknik altyapımızı hazırlıyor, eğitimlerimizi güncelliyoruz. Plazma TV, LCD TV, LED TV, OLED TV, UHD TV, 4K Smart TV gibi tüm eski ve yeni TV sistemlerine hâkim, profesyonel tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Ekran keyfiniz kesintiye uğradığında aktif olarak tüketici elektroniğiniz için teknisyenler arıyorsanız, 7/24 LG teknik servis personelimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.


LG Klima Arıza Nedenleri


LG klima sistemi arızaları yaygındır ve bu cihazların bozulması için sıra dışı nedenler vardır. Çoğu zaman bilgi eksikliği ile hatalı kullanım ve ihmalin farkında olmayan cihaz kullanıcılarında daha sık görülür. Klima sistemleri uzman olmayan bir kişi için hayli karmaşıktır ve LG Klima Servisi dışında birilerinin müdahale etmesi telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. En önemli klima arızaları:


- Soğutucu akışkan problemi: Klima üniteniz soğuk havayı sirküle edemediğinde serpantinlerden geçen soğutucu veya klima gazı sızıntı yapabilir. Bu klimanızın soğuk üfleyememesine, performansının düşmesine veya hiç çalışmamasına neden olabilir.
- Eksik bakım ve temizlik: Herhangi bir cihaz gibi, klimanızın kir ve toz biriktirmesine izin verirseniz ve düzenli bakım kontrolü planlamayı unutursanız, arızalanmasına şaşırmamanız gerekir.
- Hatalı termostat: Termostat, klima ünitesini kontrol eder ve ne yapılması gerektiğini söyler, bu yüzden açılıp kapandığı ya da doğru sıcaklığa yükselmediği zaman, kontrol paneli arızalı olabilir.


LG Özel Servisi olarak büyük, geniş bir aileyiz. LG Beyaz Eşya Servisi, LG TV Servisi, LG Süpürge Servisi, LG Klima Servisi uzmanlarımızın size kaliteli ve hızlı bir servis deneyimi sunmaları için istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin