Nilco Teknik Servis

Nilco ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Nilco Teknik Servisi


Nilco Servis Arıza Kayıt

Aksaray Çankırı Hakkari Muğla


Bir Alman markası olan Nilco endüstriyel alanda temizlik hizmetinin sunulmasında hem kaliteli hem de kullanışlı çözümleri sunuyor. Nilcon markasına sahip olan ürünler temizlik hizmetinin gerçekleşmesinde avantajları beraberinde sunarken aynı zamanda daha az güç ile ideal temizliğin gerçekleşmesine destek olan vakumlama özelliğine de sahiptir.


Profesyonel standartlara uygun olarak tasarlanan Nilco marka süpürgeler kullanıma bağlı olarak zaman içinde arızalanabilir. Arızalanma durumunda Nilco teknik servisi ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz.


Teknik destek hizmet ekibi sadece markaya özel tamir hizmetinde değil aynı zamanda yedek parça değişimlerinde de sizlere orijinal tercihleri sunar.


Nilco Süpürgeler Neden Arızalanır?


Üretiminde profesyonel çözümleri hedefleyen marka aynı zamanda endüstriyel alanda yapılan temizlik çalışmaları için farklı onlarca süpürge modelini de sunuyor. Farklı kullanım alanları ve kullanım kolaylıklarının yaratılması anlamında geliştirilen seçimlerde sadece kuru değil ıslak alan temizliğinde de kullanılan süpürge modellerini görebilirsiniz.


Kaliteli seçimlerin yer aldığı Nilco marka ürünlerde kullanıma bağlı olarak ya da süpürge bakımının yapılmaması kaynaklı olarak arızalar yalanabilir. Bunun yanı sıra mekanik arızalar ile de karşılaşılması mümkündür. Bu durumda ise Nilco servisi hizmetini alarak cihazınızın aynı performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Nilco süpürge servisi hizmetinden yararlanmanın yanı sıra gerekli yedek parça temini ve bakım işlemleri ile ilgili de teknik destek alabilirsiniz.


Nilco Süpürge Arızalarında Teknik Servis Neden Seçilmeli?


Nilco özel servisi seçimine yer vererek markanın ürünleri konusunda uzman olan kişilerden destek almanın avantajını elde edebilirsiniz. Markanın ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olan teknikerler ürün arıza ve bakım hizmetinde size kaliteli çözümler sunar. Ürün arızalarında aynı performansla çözüme ulaşmanızı sağlayacak teknikerlerle çalışmak için ekiplerle iletişime geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin