Nilfisk Teknik Servis

Nilfisk ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Nilfisk Teknik Servisi


Nilfisk Servis Arıza Kayıt

Balıkesir Bayburt Düzce Zonguldak


Nilfisk markasına sahip olan ürününüzde kullanımınıza bağlı olarak veya elektrik akımı sebebi ile de arızalanma durumları ile karşılaşabilirsiniz. Sadece bu sebepler değil farklı birçok nedene bağlı olarak yaşanacak olan arızalarda Nilfisk servisi hizmeti sunan firmalardan destek alarak arızanın giderilmesi sağlanabilir.


Nilfisk teknik servisi tarafından sunulacak olan hizmet sonrasında ise ürününüzü aynı performans ile kullanmaya devam ederken aynı zamanda ürünün ömrünü de uzatmanın avantajını elde edebilirsiniz.


Nilfisk Süpürge Arızaları Neden Oluşur?


Nilfisk markasına sahip olan ürün arızaları genel olarak tüm farklı markalarda da karşılaşılan sorunlar nedeni ile yaşanabilir. Kullanıma bağlı olarak gerçekleşebileceği gibi elektrik akımı nedeni ile de arızalar oluşabiliyor. Bu arızaların çözümünde ise mutlaka uzman kişilerin bilgisinden destek alınması ve bu kişilerin soruna çözüm bulması sağlanmalıdır.


Nilfisk süpürge servisi hizmeti seçiminde yer açarak yaşanılan arızanın da kısa sürede giderilmesi aşamasında destek alabilirsiniz. Bu konu da ise firma seçimlerinde dikkatli olmanız ve tercihlerinizi yaparken ise bazı seçim detaylarına dikkat ederek buna göre firma belirlemeniz önerilir.


Nilfisk Teknik Servis Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmeli?


Nilfisk özel teknik servisi seçimi yapılırken yeterli uzmanlık ve deneyime sahip olan personelin yanı sıra donanıma da sahip olan firmalardan destek alınması gerekir. Gerçekleştirilecek olan hizmet alımında firmanın daha önce sunduğu hizmetler sonrasından müşteri memnuniyetini de elde etmesi firma için artı bir özelliktir. Bu sebeple, donanım ve uzmanlığın yanı sıra müşteri memnuniyeti önemli bir belirleyici kriterdir. Müşterilerin firmaya olan geri dönüşlerine de yoğunlaşmanız tavsiye edilmektedir. Bunların yanı sıra ürün arızalarında sunulan hizmetin hızlı olması ve kısa sürede mağduriyetin giderilmesi de son derece önemlidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin