Omax Teknik Servis

Omax ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Omax Teknik Servisi


Omax Servis Arıza Kayıt

Adıyaman Aksaray Bursa Erzincan


Endüstriyel alanlarda kullanılan süpürgelerin motor gücü yüksektir ve bilinen süpürge makinelerinden daha fazla teknik özelliklere sahiptir. Uzun süre çalışması gereken bu süpürgelerin bakım ve onarımını ise uzman servisler yapabilmektedir. Omax özel servisi, endüstriyel süpürgelerle ilgili her konuda destek verebilen, teknik açıdan uzman bir ekibe sahip olan, profesyonel çalışan ve kaliteli servis hizmeti veren bir firmadır.


Omax Endüstriyel Süpürge Özellikleri Nelerdir?


Endüstriyel süpürgelerin kullanım alanı geniştir. Süpürgenin kullanım alanına ve büyüklüğüne göre endüstriyel süpürgenin özellikleri de farklılık gösterebilir. Motor sayısı, hazne kapasitesi, vakum gücü ve ıslak-kuru kullanım gibi pek çok özellik firmanın ihtiyacına göre belirlenir. Omax endüstriyel süpürgelerin motor sayısı 3’e, hazne kapasitesi de 70 litreye kadar çıkabilir. Uzun çalışma sürelerine sahip olan bu tarz süpürgelerin bakımı ve onarımı Omax süpürge servisi gibi uzmanlar tarafından yapılabilir.


Endüstriyel Süpürge Bakımı Nasıl Olmalı?


Islak-kuru kullanım süpürgelerde su haznesi dolu bırakılmamalı ve iyice temizlenmelidir. Süpürge kullanımı sırasında çok fazla köpük oluşuyorsa köpük engelleyici maddeler kullanılmalıdır. Islak kullanımdan sonra hortum ve diğer süpürge parçalarının temizlenmesi gerekir. Temizlik sonrasında ise süpürgenin birkaç dakika boş çalıştırılması, parçalar içinde kalan atıkların giderilmesinde yardımcı olur. Yılda iki kez yapılması gereken profesyonel teknik bakım için ise Omax teknik servisi hizmetlerine başvurulması gerekir.


Neden Omax Teknik Servis Tercih Edilmeli?


Endüstriyel süpürgeler kullanımı zorunlu olan ve sürekli çalışan makinelerdir. Dolayısı ile arızalanma durumlarında kısa sürede çözüm bulunması gerekiyor. Omax servisi, endüstriyel süpürge onarım, bakım ya da yedek parça temin etme gibi süreçlerinin fazla zaman almaması için özen gösterir. Ayrıca yedek parça temin ederken orjinal seçimler yapar ve arızaların yinelenmemesini hedefler.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin