Pentax Teknik Servis

Pentax Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Pentax Teknik Servisi


Pentax Servis Arıza Kayıt

Ağrı Bartın Hakkari Kastamonu


Pentax markasına sahip olan ürün alımlarına yer açarak hidrofor ve pompa tercihinizde kaliteli seçime yer vermenin avantajların elde edebilirsiniz. Hidrofor ve pompa seçimlerinizde ihtiyacınıza uygun olan model tercihine yer vererek ürün ya da ürünlere sahip olabilirsiniz.


Pentax markasının ürünleri kaliteli olmak ile beraber farklı detaylar nedeni ile ürünlerde arızalar gelişebilir. Pentax servisi hizmetini alarak bu arızaların nedenini kısa sürede öğrenerek çözüme de hızla ulaşabilirsiniz.


Pentax Ürünleri Neden Arızalanır?


Kaliteli üretim detaylarına sahip olan Pentax ürünleri farklı sebeplere bağlı olarak sıkıntılar yaratabilir. Kimi zaman hatalı kullanım kimi zaman ise mekanik sorunlar nedeni ile yaşanan arızalarda en sık karşılaşılanlar ürünün çok sesli çalışması, su basmaması, hava gelmesi gibi arızalardır. Bu arızaların çözümünde Pentax hidrofor servisi hizmetinden yararlanarak ürünün arıza sebebini ve çözümü hakkında bilgileri de edinebilirsiniz.


Pompa kullanımında yapılan hatalar ürünlerde bazı arızalara neden oluyor. Bu arızaların çözümünde konusunda uzman olan kişilerden destek alınması ürünün uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Pentax pompa servisi hizmetini alarak ürün bakım ve onarımını gerçekleştirerek, yaşanan sorunun kısa sürede çözüme ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.


Pentax Ürün Arızalarında Teknik Servis Hizmeti


Pentax markasının ürünlerinde gerçekleşebilecek olan arızaların çözümünde uzman desteğine başvurmanız son derece önemlidir. Pentax teknik servisi hizmetini sadece arızalar için değil aynı zamanda bakım içinde tercih ederek ürün performansını olumlu yönde etkilemeniz mümkün.


Pentax özel servisi ürün arızlarında kısa sürede çözüme ulaşılmasını sağlarken aynı zamanda ürünün uzun yıllar boyu kullanıma sahip olması için bakımına da yer açar. Bu sayede sahip olduğunuz hidrofor ve pompa gibi ürünlerinizi yıllar boyu aynı performansta kullanmanın da avantajlarını elde etmeniz mümkün olur.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin