Standart Teknik Servis

Standart ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Standart Teknik Servisi


Standart Servis Arıza Kayıt

Diyarbakır Gümüşhane Nevşehir Van


Farklı birçok alanda kullanılan hidrofor ve pompalar, düzenli bakım gerektiren makinelerdir. Hidrofor ya da pompanın mutlaka yapıya uygun olarak seçilmesi gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken diğer husus ise, teknik servisin uzmanlığı. Standart servisi, teknik açıdan uzmanlaşmış kişilerden oluşan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir servis. Dolayısı ile tüketici, 7/24 marka ve model ayırımı yapılmadan teknik servis hizmeti alabiliyor.


Hidrofor Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Hidrofor seçerken suyun verileceği alanın büyüklüğü, daire sayısı, kat sayısı, katlar arası mesafe, su borularının uzunluğu ve hidrofordan yararlanacak olan mesafenin sürtünme payı dikkate alınmalıdır. Hidroforla ilgili her detayın doğru hesaplanması gerekiyor. Bu nedenle hidrofor seçiminde ve uygulanmasında uzman kişilerden destek alınmalıdır. Standart hidrofor servisi, doğru makinenin seçiminde uzman bir role sahiptir. Olası arıza ya da bakım zamanlarında müşteri taleplerine hemen geri dönüş yapan servis, makinenin en kısa sürede yeniden işlemesini sağlıyor.


Pompa Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Pompa seçerken akışkanın debisi, akışkanın yapısal özellikleri, basınç, dönüş hızı, dönüş yönü, pompanın boyutları, verimi, montaj kolaylığı ve servis hizmetlerinin kalitesine dikkat edilmelidir. Standart pompa servisi, uygun pompanın seçiminde, montajında ve bakımında profesyonel hizmet verir. Gerektiğinde yedek parça temini de sağlayan servis, onarım sırasında sadece orijinal yedek parça kullanmaktadır. Buradaki amaç, onarılan arızanın yeniden oluşma riskini en aza indirmektir.


Neden Standart Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Pompa ve hidrofor seçimlerini doğru yapmak kadar, teknik destek veren servisin uzmanlığı da önemlidir. Hidrofor ve pompa ile ilgili hizmet veren Standart özel servisi, profesyonel bir servis. Montajdan bakıma, onarım hizmetinden yedek parça teminine kadar pompa ve hidroforla ilgili her konuda Standart teknik servisi kaliteli hizmet vermektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin