Vaillant Teknik Servis

Vaillant Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vaillant Teknik Servisi


Vaillant Servis Arıza Kayıt

Adıyaman Ağrı Çankırı Zonguldak


Çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan ürünleri üreten Alman markası Vaillant kaliteli seçimlere yer vererek ürünlerden maksimum fayda edinmenizi de sağlar. Vaillant ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun olan seçim ya da seçimleri yaparak ev ya da iş yerinizde bu ürünlerin kullanımına yer açabilirsiniz.


Vaillant ürünleri alımı sonrasında karşılaşacağınız sorunlarda ise Vaillant servisi hizmetini alarak konusunda uzman olan kişilerden destek almanın da avantajını elde edebilirsiniz. Markanın ürün seçimleri arasında bulunan klima, kazan, kombi, boyler, vrf gibi seçimler arasından ihtiyacınıza uygun olan model tercihlerine yer açarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Vaillant Ürünleri Neden Arızalanır?


Kaliteli ürün üretimine yer açan Vaillant markası tüm dünyaca bilinen ürün modelleri ile ülkemizde de bulunuyor. 1992 yılından beri ülkemizde de üretimi yapılmakta olan Vaillant markasına sahip olan ürünlerde yaşanan arızaların çoğu ürün bakımına yer açılmaması sebebi ile gerçekleşiyor.


Vaillant markasına sahip olan ürünler periyodik bakıma ihtiyaç duyan seçimlerdir. Bu sebep ile bu ürünlerin düzenli olarak bakımlarının yapılması hem performansını etkiler hem de arızaların yaşanma riskini düşürür.


Vaillant Kombi ve Klimalarda Periyodik Bakım Sorunu


Vaillant kombi servisi hizmeti alımınızda markanın ürünleri ile ilgili bilgi ve deneyime sahip olan teknik ekipten yararlanarak arızanın çözümünün yanı sıra bakım hizmetini de edinebilirsiniz. Sadece kombi değil Vaillant klima servisi hizmetini de alarak bakım ve onarım hizmetinden yararlanmanız mümkün.


Vaillant Boyler Su Isıtmıyor


Yaşanabilecek olan su ısıtma sorunları ise Vaillant boyler ürünlerinde karşılaşılan bir durumdur. Bu sorunun çözümünde Vaillant boyler servisi hizmetine yer verebilirsiniz. Bu sayede ürün arızasının çözümüne kısa sürede ulaşmanın da avantajını elde edebilirsiniz.


Vaillant Kazan Su Akıtıyor


Vaillant kazan servisi hizmetinden tüm arızalar için yararlanabilirsiniz. Kazan su akıtıyor, suyu ısıtmıyor gibi sorunların çözümüne kısa sürede ulaşarak ürün kullanımına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Vaillant VRF Arızası


Emniyet sistemli olarak sunulan Vaillant vrf sistemlerinde yaşanan arızaların çözümünde Vaillant vrf servisi hizmetinden yararlanarak gerekli olan parça değişimde de orijinal tercihlere yer vermenin avantajını elde edebilirsiniz.


Vaillant Ürün Arızalarında Teknik Servis Hizmeti


Vaillant ürünlerinde karşılaşılan sorunların çözümünde Vaillant teknik servisi hizmetinden yararlanarak konusunda uzman olan kişilerden yararlanmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Uzman kişilerin desteği ile ürünlerinizde kısa süre de arıza çözümü gerçekleştirilir. Vaillant özel servisi hizmeti aynı zamanda kaliteli ve garantili bir çözümü de size sunacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin