Gaziantep Nizip Ariston Teknik Servis

Ariston ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ariston Teknik Servisi Gaziantep Nizip


Ariston Teknik Servis Gaziantep


Elektrikli ev aletleri markası olan Ariston 1960 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günde bu yana teknolojik gelişmelere paralel olarak piyasay yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, elektrikli süpürge, klima... gibi elektronik cihazlar üreten marka İtalyan Merloni Grubu tarafından geliştirilmiştir. İnsanların yüksek teknolojiye sahip cihazlara uygun fiyatlarla sahip olmasını sağlayan marka, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile piyasada kısa sürede tutulmuş ve tercih edilen bir marka olma özelliğine sahip olmuştur. Bakım, onarım ve tamir hizmeti veren Ariston Beyaz Eşya servis ağı da markanın tecih edilir olmasında önemli bir etkendir.


Ariston Kombi Neden Arıza Yapar


Tüm ev aletlerinde olduğu gibi Ariston kombi de zaman zaman arıza yapabilir, bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilir. Çeşitli arıza kodları vererek çalışmamaya başlayan veya tam randımanlı çalışmayan kombi problemlerine Ariston kombi servisi ile son vermek mümkündür. En çok görülen arıza kodları arasında yer alan 101 kombinin aşırı ısınmasından kaynaklı olarak ortaya çıkar, kombinin kapatılıp yeniden çalıştırılması ile birlikte arıza ortadan kalkmıyorsa teknik servis hizmeti almak doğru olacaktır. Bunun yanı sıra 103, 104, 105, 106, 107 gibi arıza kodları kombi içinde sirkülasyonun yeterli olmadığı gösterir ve teknik servis hizmeti alınmasını gerektirir. Ayrıca kombinin sensör, termostat, kazan, boşaltım sistemi, su tankı, elektronik aksam problemlerinde de teknik servis hizmeti almak doğru olacaktır.


Ariston Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı


Yaşam alanlarında iklimlendirme özelliğine sahip klimaların kullanımı yaygınlaşıyor. Yazın serinletme kışın ise ısıtma özelliğine sahip olan Ariston klima üstün teknolojisi ile kullanıcılarına yüksek kaliteli yaşam alanların sunuyor. Ariston klimanın düzenli aralıklarla periyodik bakımının yapılması gerekir. Ariston klima servisi cihazın kullanım mevsimine uygun olarak bakımını yaparak yüksek randıman ile çalışmasını sağlar. Periyodik bakım sırasında ortaya çıkabilecek problemleri çözüme kavuşturan teknik servis, cihazın tüm aksamını kontrol eder ve gerekli önlemleri alır.


Ariston TV Servisi Neden Tercih Edilir


Ariston marka televizyonlarda ortaya çıkan problemler için Ariston TV servisi ile iletişim kurulması gerekir. Bir arıza olması durumunda cihazın özel servis elemanları tarafından tamir edilmesi gerekir. Cihaz hakkında elektronik bilgiye sahip olan teknik servis elemanları cihazın sorun çıkaran aksamını tespit eder ve yapılması gereken işlemleri profesyonel bir şekilde ortaya koyarak Ariston televizyonunuzun eskisi gibi çalışmasını sağlar.


Ariston Süpürge Servisi Bakım ve Onarım Hizmeti


Ariston marka süpürgenizin filtre, hortum, güç kablosu, motor ve diğer aksamlarında meydana gelebilecek sorunlara karşı Ariston süpürge servisi ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Süpürgenizin çalışmayan ya da sorun çıkaran parçalarını orijinal parçalar ile değiştirip, bakım ve onarımını yapan özel servis hizmeti ile cihazınız ilk günkü gibi yüksek performans ile çalışmaya başlar.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin