Eskişehir Etna Teknik Servis

Etna ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Etna Teknik Servisi Eskişehir


Etna Teknik ServisBeylikahır Mihalgazi Mihalıççık


Hidrofor nedir? Suyunuz cılız bir şekilde musluktan akarken ne kadar önemli bir fonksiyonu olduğunu anlayacağınız cihazlardır. Etna hidrofor ısıtma ve soğutma sektöründeki en saygın markalardandır. ETNA teknik servisi ile ETNA hidrofor cihazlarının kesintisiz çalışması için markaya destek vermekteyiz. Hidrofor arıza ve bakımı için en son teknolojilere entegre ve deneyimli profesyonellere sahibiz. Detaylı bilgi almak için ETNA hidrofor servisi uzmanlarımıza danışabilirsiniz.


ETNA Hidrofor Sistemi Nasıl Çalışır?


Genel olarak bir hidrofor sistemi suyun basınç farklılıkları yaratılarak belirli yüksekliklere taşınması için kullanılır. ETNA hidrofor sistemi, ETNA hidrofor teknik servisi uzmanları tarafından kurulmalı, herhangi bir hidrofor arıza ve bakımı için de kontrol altında tutulmalıdır. Bu sistemde, temiz su jeneratörü, salinometre ve kontrol cihazı ile bağlanır. Suyun su depolama tankına ve daha sonra hidrofor tankına geçirildiği bir boşaltma valfı (akışkanı kontrol etmeye yarayan cihaz) vardır. Kısmen suyla doldurulmuş bir hidrofor tankı üstünde basınçlı hava oluşturulur, böylece su en yüksek seviyeye ve uzak yerlere ulaşabilir. Su depoya dolduğunda hava basıncı artar ve ayarlanan basınca geldiğinde pompa durur. Son olarak suyun klorlanması için bir bağlantı yapılır ve başka bir hidrofor pompası vasıtasıyla bu su 2. hidrofor tankına verilir. Bu tanktan gelen su karşılaştırılır ve evsel kullanım suyu sistem tarafından üretilir.


ETNA Pompa Sistemleri Tamir ve Bakım Servisi


ETNA hidrofor teknik servisi ekibimiz; konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, in-Lice kuru rotorlu sirkülâsyon pompaları, uçtan emişli santrifüj pompalar, yatay/dikey çok kademeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, yangın pompa ve hidrofor sistemleri gibi tüm ETNA ürünlerinde bilgili, yetkin ve deneyimlidir. Hidrofor sistemleri arıza giderme söz konusu olduğunda ETNA özel servisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizin için en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin