General Electric Teknik Servis

General Electric ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


General Electric Teknik Servisi


General Electric Servis Arıza Kayıt

Afyon Aydın Bursa İzmir


General Electric Corporation, 1892 yılında, rakip firmaların Edison General Electric Company ve Thomson-Houston Company birleşmesi sonucu kuruldu. GE, teknoloji tarihinde, sobalar, ütüler, çamaşır makineleri, klimalar, radyolar ve televizyonlar dâhil olmak üzere birçok cihaz üretti. Bugün, şirket en büyük askeri ve ticari jet uçak motorları üreticilerinden biridir. GE bugüne kadar mühendislik alanında 67.000 patent verilen tek şirkettir.


GENERAL Electric Ev Cihazları Servisi - GENERAL Electric Beyaz Eşya Servisi


GE şirketinin dev iş potansiyeli yanında, tüketici cihazları küçük bir detay gibi görülebilir, ancak markaya inanan ve güvenen milyonlarca tüketici, evlerinde kullanacakları temel cihazlar için GE beyaz eşya markasını tercih ediyor. Hizmet üretim halkasının bir parçası olarak GENERAL Electric beyaz eşya servisi ile biz de GE tüketici marka sadakatine katkıda bulunuyoruz.


GE Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz


- GE Soğutma ürünleri: Buzdolapları, dondurucular, buz makineleri...
- Temizlik cihazları: Bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, çöp öğütücüler, çamaşır yıkama ve kurutma makineleri...
- Pişirme cihazları: Fırınlar, ankastre fırınlar, mikrodalgalar, davlumbazlar ve menfezler...
- Isıtma cihazları: Kombi, şofben, termosifon...


GE markasının evsel kullanıma özel ürettiği tüm soğutma, temizlik, pişirme ve ısıtma ürünleri için GENERAL Electric teknik servisi hizmetleri sunuyoruz. GE beyaz eşya grubu ürünlerinden herhangi bir üründe oluşabilecek arıza ve sorunlar için teknik alt yapısı güçlü ve deneyimli bir ekibe sahibiz.


GE Kombi Arıza Nedenleri ve GE Kombi Servisi


Kombi evdeki konforun en bariz objesidir. Özellikle merkezi sistem kombiler aynı anda tüm evi sıcak tutmak ve anlık sıcak su sağlamak için harikadır. Kombi sistemlerinde sık arıza şikâyetleri; su sızıntısı, basınç düşüklüğü veya ısınmayan radyatör panelleridir. Bu tip sorunlar GENERAL Electric kombi servisi tespit, tamir veya kombi bakımı ile kolayca giderilebilir. En fazla 1 saat gibi bir sürede kombinizin normal standartlarına dönmesi mümkündür.


GE Klima Arıza Nedenleri ve GE Klima Servisi


Isıtma ve soğutma teknolojileri söz konusu olduğunda GE uzmanlığına güven tamdır. GE klima modelleri, yüksek teknoloji kullanılan enerji verimliliği yüksek klimalardır. Fakat en mükemmel cihazlar bile günün birinde arızalanabilir. Klimanız ile ilgili bir sorun olduğunda General Electric klima servisi birimimizden ücretsiz bilgilendirme desteği alabilirsiniz. Bazen arıza çok basit bir nedenden kaynaklanıyor olabilir. Klimanız su sızdırıyorsa, sistem hiç çalışmıyorsa veya tuhaf sesler çıkararak çalışıyorsa ciddi bir arıza söz konusudur. GE beyaz eşya, cihaz ve sistemleri ilgili her şey için GENERAL Electric özel servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin